خط سیر پرواز

آژانس هواپیمایی

Ghaya grand

هتل ghaya grand

این هتل ۵ ستاره، واقع در دبی یک اقامتگاه عالی برای کشف این شهر شلوغ است. هتل گایا گرند دبی Ghaya Grand Hotel در فاصله ۱۲ کیلومتری مرکز شهر، در منطقه بین المللی مدیا پروداکشن قرار دارد و از امکانات مهمی برخوردار است و با موقعیت مکانی مناسبش، دسترسی آسان به مقاصد پر بازدید شهر دبی را فراهم می کند. واقع شده است.

آژانس هواپیمایی خط سیر پرواز

صندوق امانات، دستگاه ای تی ام، نگهبانی، انبار چمدان، خدمات خشکشویی و نظافت، دربان، و دستگاه براق کننده کفش از خدمات این هتل می باشد. خدمات اتاق ۲۴ ساعته، پاسخگوی نیازهای شما است و فضای در نظر گرفته شده برای افراد سیگاری، از دیگر خصوصیات هتل قایا گرند دبی است.

اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و در فضای عمومی هتل و زمین بازی، باشگاه کودکان واستخر مختص کودکان، از دیگر ویژگی های این هتل است. امکانات فکس و فتوکپی در کنار امکانات اتاق های ملاقات و مرکز تجاری، در صورت نیاز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

امکانات تفریحی متنوعی در این هتل به شما پیشنهاد می شود. مس توانید سری به مرکز تناسب اندام بزنید و و حسابی عرق بریزید. یا در سونا، اتاق بخار و حمام آبگرم هتل استراحت کنید. زمین گلفی به مساحت ۳ کیلومتر در دسترستان قرار دارد.

یک استخر در فضای باز، زمین تنیس، و زمین بدمینتون از تفریحات مفرح این هتل است که شاید دوست داشته باشید امتحان کنید.

از فروشگاه و مغازه آن، سوغاتی و هدایای خود را بخرید. با این حال فاصله هتل تا مراکز خرید دبی بسیار کم است که می توانید به این بازار ها هم بروید. آرایشگاه، یکی از جاذبه های هتل قایا گرند دبی است و انواع تورها را از میز پذیرش درخواست دهید.

رستوران خود هتل، غذاهای متنوعی از غذاهای بین المللی را سرو می کند. همچنین می توانید در اتاق خود وعده های غذاییتان را میل کنید. کافی شاپ هتل محل مناسبی است که عصر خود را با شیرینی و کیک ها و قهوه بگذرانید. رستوران با غذاهای حلال، شما را از بابت غذای سفارش داده شده اسلامی مطمئن می کند.

( هتل ghaya grand )

 

هتل ghaya grand

تماس با ما