ویزای کانادا

 

نوع ویزا  مدت لازم  خدمات
 ویزای توریستی 5 ساله کانادا 1450 دلار آمریکا  2 روز
الی 3 ماه
 شامل : تور 4 روزه آنکارا + پرواز رفت و برگشت ماهان یا ایرلاین مشابه + هتل 5 ستاره + یک روز گشت شهری + ترانسفر رفت و برگشت به هتل + ترانسفر رفت به سفارت + پرداخت ورودیه های سفارت + پرداخت هزینه انگشت نگاری در سفارت انگلیس و کانادا + مشاوره در جمع آوری مدارک

 

چگونه ویزای توریستی کانادا را بگیریم
برای اخذ وقت سفارت کانادا به دو طریق میتوان اقدام کرد:
1-روش کاغذی(Draft)
2-روش آنلاین
طبق تجربه ما روش آنلاین دارای مزایای بسیاری میباشد که در ادامه روش مذکور توضیح داده خواهد شد.
جهت اقدام برای ویزای مولتی 5 ساله کانادا به روش آنلاین ابتدا باید یک حساب شخصی ( (Account در سایت سفارت کانادا باز شود و تمامی مدارک شخصی میبایست به زبان انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شده و بهتر است به تایید دادگستری نیز رسیده باشد. قبل از ساختن اکانت متقاضی میبایست به یک سری سوالات در سایت پاسخ دهد که معلوم شود که آیا فرد متقاضی شرایط ویزا را دارد یا خیر و پس از آن باید یک سری اسامی جهت ساخت اکانت وارد شود. پس از ورود به سایت اطلاعات شخصی اعم از نام، شماره پاسپورت و … وارد می شود و در پایان سوال میشود که آیا شخص دیگری هم متقاضی را همراهی میکند که پس از پاسخ مثبت به آن باید اطلاعات فرد جدید هم وارد شود. پس از این قسمت به مرحله پر کردن فرم ها میرسیم که فرم ها را میتوان از سایت سفارت اخذ کرد. تمامی فرمها باید بطور صحیح و به زبان انگلیسی یا فرانسوی تکمیل شده که در صورت تکمیل نمودن فرم آنلاین باید امضای الکترونیکی داشته باشد ودر صورت تکمیل نمودن فرم کاغذی(Draft) امضای فیزیکی داشته باشد.
جهت پرداحت هزینه وقت سفارت کانادا و انگشت نگاری فرد متقاضی در روش آنلاین میبایست از طریق کارت های اعتباری نظیر Master card اقدام به پرداخت وجه کند. در روش کاغذی میبایست توسط شخصی که مقیم کشورهای دارای سفارت کانادا هستند، حضورا در بانک پرداخت هزینه سفارت انجام گردد که متاسفانه دیده شده به دلیل نا آگاهی متقاضیان و سوء استفاده بعضی از ایرانیان مقیم خارج از کشور هزینه های گزافی جهت پرداخت هزینه های سفارت از متقاضیان اخذ شده است.
توصیه ما جهت گرفتن وقت سفارت کانادا بصورت آنلاین می باشد یعنی فرم های مربوطه وحتی مدارک شخصی شما که در روش آنلاین بصورت دستی به افسر مربوطه تحویل میشود، قبل از ورود شما به سفارت از قبل اسکن شده ودر اکانت شخصی که همراه بارکد انگشت نگاری برای شما ایجاد میشود بار گذاری شده که افسر مربوطه با اسکن بارکد شخصی که در دست شما بوده تمامی مدارک شما را بصورت خیلی آسان برسی مینماید ممکن است تا زمانیکه شما درکشوری که حضور دارید جواب ویزای شما آماده شده باشد وبا مراجعه به سفارت ویزای خود را دریافت نمایید.
در کل مزایای روش آنلاین نسبت به روش کاغذی موارد ذیل است:
1- تسهیل و سرعت در روند صدور ویزا
2- عدم تحویل مدارک ترجمه شده به افسر ویزا که میتوانید این مدارک را برای سفارت دیگری هم استفاده کنید
3- عدم نیاز به فرد دارای اقامت در کشور ثالث جهت پرداخت هزینه سفارت که این خود باعث کاهش هزینه و استرس شما میشود