انواع ویزای نیوزلند

۲۵

شهریور
۱۳۹۷

انواع ویزای نیوزلند

ارسال شده توسط: admin/ 1961 ۰

 

شرایط اخذ انواع ویزای نیوزلند برای ایرانیان دست کمی از ویزای شینگن ندارد و انتظار نداشته باشید که چون این کشور در اروپا قرار ندارد پس روند صدور ویزا نیز آسان باشد.

متاسفانه برای اخذ انواع ویزای نیوزلند باید مدارک زیادی را به سفارت نیوزلند ارائه دهید تا شانس دریافت ویزا را داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر از اخذ انواع ویزای نیوزلند با مشاوران آژانس هواپیمایی خط سیر پرواز تماس حاصل فرمایید.

 

نیوزلند یا زلاند نو کشوری توسعه یافته و ثروتمند است.این کشور که در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده از تعداد زیادی جزیره بزرگ و کوچک تشکیل شده است.نزدیک ترین همسایه به نیوزلند کشور استرالیا می باشد.بین استرالیا و نیوزلند دریای تاسمانی قرار دارد.مردم این کشور به کیوی ها معروفند, این موضوع به دلیل وجود نوعی پرنده خاص در این کشور می باشد.این پرنده که کیوی نام دارد تنها در نیوزیلند زندگی می کند.کشور نیوزلند هم مانند استرالیا طبیعت و جانداران خاص و منحصر به فردی را در دل خود جای داده.

 

شرایط عمومی مهاجرت به نیوزلند و اخذ انواع ویزای نیوزلند :

 

۱٫سن از ۲۰ تا ۵۵ سال (جهت ویزای کار تا ۵۳ سال)

۲٫سلامت عمومی

۳٫عدم سوء پیشینه

۴٫زبان انگلیسی با نمره آیلتس آکادمیک یا جنرال Overall حداقل ۶٫۵

حداقل امتیاز لازم جهت ( انواع ویزای نیوزلند ) مهاجرت به نیوزلند ۱۰۰ میباشد تا در لیست Pool یا انتظار قرار بگیرید. اما اگر امتیاز شما ۱۴۰ یا بالاتر باشد ظرف مدت کوتاهی خواهید توانست به نیوزلند مهاجرت کنید.

 

انواع ویزای نیوزلند

 

آدرس سفارت نیوزیلند:

تهران، خیابان اقدسیه، خیابان موحدی دانش ، خیابان گلستان شمالی ، کوچه سوسن، کوچه پارک دوم،  پلاک ۱

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  اقامت و ویزای مولتی کانادا

تلفن:

۰۲۱-۲۶۱۲۲۱۷۵

 

انواع ویزای نیوزلند

 

ویزای اقامت دائم یا مهاجرت از طریق مهارت و تخصص : 

این نوع از انواع ویزای نیوزلند برای افرادی در نظر گرفته شده که شغلشان در لیست اداره مهاجرت نیوزیلند وجود داشته باشد. نیوزیلند هم همانند استرالیا با توجه به سیستم امتیاز بندی عمل می نمایند و در همین خصوص از متقاضی مهاجرت به نیوزلند می خواهد که مدارکشان ارزیابی شود سپس به اداره مهاجرت فرستاده شود.

 

ویزای تجاری و سرمایه گذاری :

افرادی که تمایل دارند در کشور نیوزیلند تجارت و سرمایه گذاری کنند ابتدا باید اثبات کنند که در ایران تجارتی داشته اند که طی دو سال گذشته فعال بوده است. این تجارت می تواند فروشگاه، کارگاه، شرکت ، کارخانه و یا حتی دفتر باشد ولی بایستی حداقل گردش مالی (فروش) حدود ۵۰۰ میلیون تومان در سال داشته باشد و همچنین بایستی توانایی انتقال مبلغی بیش از ۲۵۰ میلیون تومان را برای سرمایه گذاری داشته باشند ، که این مبلغ باید به نیوزیلند منتقل شده و با آن تجارتی را که تمایل دارد  راه اندازی نماید .

 

ویزای تحصیلی :

افرادی که تمایل به تحصیل در نیوزیلند دارند بایستی دارای مدرک زبان انگلیسی IELTS Academic 6.5 یا TOEFL IBT 90 باشند. همچنین برای اینکه دولت نیوزیلند مطمئن شود که فرد متقاضی می تواند هزینه های زندگی ابتدای کار می بایستی مبلغی معادل ۳۰ میلیون تومان در حسابی داشته باشند یا شماره حسابی معرفی کنند که این حساب تا سه ماه این مبلغ را دارا باشد.

 

  ویزای موقت و توریستی :

برای این نوع از انواع ویزای نیوزلند  متقاضی عموماً  شرایط زیر را بایستی داشته باشد: ۱٫ ویزای کشورهای خارجی خصوصاً اروپا را داشته باشد، ۲٫ فردی از اقوام نزدیک در نیوزیلند داشته باشد که اقامت دائم یا شهروندی این کشور را دارد.۳ . توانایی در اثبات بازگشت به ایران در صورت صدور ویزا . مدت اقامت با این ویزا یک تا سه ماه خواهد بود.

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  ویزای توریستی استرالیا

 

ویزای والدین :

متقاضی این نوع از انواع ویزای نیوزلند پدر و مادری هستند که نیمی از فرزندانشان مقیم یا شهروند نیوزیلند هستند. به عنوان مثال پدر و مادری که ۴ فرزند دارند ۲ فرزند آنها مقیم یا شهروند نیوزیلند باشد و اگر ۵ فرزند داشته باشند ۳ فرزند آنها مقیم یا شهروند این کشور باشد.

 

ویزای همسر :

این نوع از انواع ویزای نیوزلند مانند شرایط مهاجرت به استرالیا با ویزای همسر, برای افرادی در نظر گرفته شده است که همسرانشان قبل از ازدواج ، مقیم یا شهروند نیوزیلند بوده باشند و در صورتیکه  بتوانند ثابت نمایند حداقل ۱۲ ماه با یکدیگر زندگی کرده و با هم در رابطه بوده اند به ایشان اقامت اعطاء خواهد شد.

 

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید