خط سیر پرواز

آژانس هواپیمایی

آژانس هواپیمایی

۲۴

تیر
۱۳۹۷

آژانس هواپیمایی خط سیر پرواز

ارسال شده توسط: admin/ 855 ۰

آژانس هواپیمایی خط سیر پرواز

 

آژانس هواپیمایی خط سیر پرواز با چندین پرسنل متخصص ومتعهد در اخذ ویزا و تورهای داخلی و خارجی با قویترین زیر ساختها و نیز بالا ترین استانداردها در صنعت گردشگر تلاش میکند تا همچنان نام خود را در فهرست بالا تربن آژانسهای هواپیمایی در سطح کشور حفظ نموده وبا تکیه بر سابقه وتجربه مدیران خود در پی گسترش و توسعه برنامه آینده خود باشد .

آژانس هواپیمایی

آژانس هواپیمایی

در حال حاضر دولت کانادا برای اتباع ایرانی ویزای چند بار ورود با اعتبار ۵ ساله صادر می کند (البته در واقع اعتبار این ویزاها ۱۰ ساله است ولی به دلیل حداکثر اعتبار پاسپورت ایرانیان ، این ویزا ۵ ساله صادر می شود) برای اطلاع از ویزای کانادا کلیک کنید.
تهران دارای دو فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و امام خمینی است.
فرودگاه مهرآباد که در سال ۱۳۱۷ تأسیس شد، در بخش غربی تهران قرار دارد و نام آن از روستای مهرآباد که پیش‌تر در آن منطقه وجود داشت، گرفته شده‌است.
بر اساس آمار اردیبهشت ۱۳۹۷، فرودگاه مهرآباد بیشترین عملکرد را میان فرودگاه‌های ایران داشت؛ همچنین تا همین زمان، این فرودگاه بیش از ۳۰ درصد از پروازهای ایران را به خود اختصاص داده بود.
فرودگاه امام خمینی نیز در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی تهران و در زمینی به وسعت ۱۳٫۵ هزار هکتار ساخته شده‌است.پیشنهاد ساخت این فرودگاه در سال ۱۳۴۶ از سوی ایکائو داده شد و گشایش اولیهٔ آن نیز در سال ۱۳۸۳ انجام شد.
این فرودگاه بر اساس آمار آبان ۱۳۹۶، بیشترین سهم را از پروازهای خارجی در میان فرودگاه‌های ایران داشته‌است.
travel agency
برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  خدمات آنلاین آژانس هواپیمایی
Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید