۰۹

خرداد
۱۳۹۷

دانستنیهایی در مورد آژانس هواپیمایی!!

ارسال شده توسط: admin/ 98 ۰

آنچه در مورد آژانس هواپیمایی و رزرو بلیط  باید بدانیم!

ابتدا در مورد بلیط میگوییم.

قبل از اقدام به خرید یا رزرو بلیط هواپیما درباره نوع بلیط و ویژگی های بلیط هواپیما کمی دقت کنید بطور مثال از تفاوت های بلیط چارتر و بلیط سیستمی آگاهی داشته باشید.

هنگام خرید بلیط هواپیما چارتر مشخصاتتان را دقیق وارد کنید.  و در صورت بلیط رفت برگشت تاریخ آن را بیشتر دقت کنید چون در صورتی که بخواهید تغییراتی و یا استرداد انجام دهید این امکان وجود ندارد. تمام فرایند رزرو و همه آنچه گفتیم تنها مربوط به بلیط سیستمی است.

در هنگام رزرو بلیط هواپیما سیستمی شما می توانید تاریخ ، ساعت و مشخصاتتان را تغییر دهید. استرداد بلیط را می توانید بصورت آنلاین انجام بدهید اما اگر بخواهید مشخصاتتان و تاریخ، ساعت پرواز را تغییر دهید باید تیم پشتیبانی تماس بگیرد تا اپراتور های تیم پشتیبانی برای شما انجام دهند.

 

هرگونه تغییر در مشخصات اصلی بلیط اعم از تاریخ، ساعت ، کلاس پروازی و مشخصاتاتن شامل پرداخت جریمه کنسلی خواهد بود. با اعمال این تغییرات بلیط قبلی استرداد می شود و بلیط جدید صادر میشود.

 

 

 

به چه دلیل باید بلیط رزرو کنیم؟

خیلی از ماها زمانی که می خواهیم به مسافرت برویم سردرگم و بلاتکلیف هستیم و از برنامه ریزی سفر مطمئن نیستیم و نمی دانیم در چه تاریخی بلیط رفت و برگشت را بگیریم و یا دلایل دیگر که عدم اطمینان را در برنامه سفر برای ما ایجاد می کنند.
حال اگر قصد مسافرت به خارج از کشور را داشته باشید صدور ویزا مهم ترین فاکتور در بلاتکلیفی سفرتان خواهد بود. حال این عدم اطمینان باعث می شود بلیط هواپیما برای سفرتان خریداری نکنید و بلاتکلیف بمانید. رزرو بلیط هواپیما می تواند بهترین انتخاب باشد که با این کار از ضرر مالی احتمالی جلوگیری کرده اید.

آژانس هواپیمایی خط سیر پرواز

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید